Polskojęzyczne radiostacje w internecie
Nazwa Adres www (link) Miasto Opis
NIEMCY
Polnisches Magazin BIGOS www.bigos.de.nr Darmstadt Radio istnieje od 9 lat. Nadaje regularnie: w kazdą sobotę od 15.00 do 17.00. 
Funkhaus Europa www.funkhauseuropa.de Berlin Polski magazyn radiowy w Niemczech.
Deutsche Welle www.dw-world.de Bonn Radio z tradycją
Polenflug www.polskadomena.de Hannover Na razie tylko "tradycyjne radio" bez wersji online
RadioPL www.radiopl.de Recklinghausen Radio nadaje obecnie również online. 
POLSKA Radio Wa-Ma Warmia i Mazury z Olsztyna
Radio Białystok www.radio.bialystok.pl Białystok Stacja lokalna
Radio Jard www.jard.pl Białystok Stacja lokalna
Radio Delta www.radiodelta.pl Bielsko-Biała Stacja lokalna
Radio Pik www.radiopik.bydgoszcz.pl Bydgoszcz Stacja regionalna
Radio Weekend www.weekend.petrus.pl Chojnice Stacja lokalna
Radio Jasna Góra www.rjg.pl Częstochowa Radio katolickie
Radio Gdańsk www.radiogdansk.pl Gdańsk Stacja regionalna
Radio Trzepak www.platforma.pl/trzepak Gliwice Tylko polska muzyka rozrywkowa stworzona pomiędzy 1945 a 1980 rokiem
Radio B.A.C.H. www.platforma.pl/bach Gliwice Muzyka J.S.Bacha
Radio Moovie www.platforma.pl/moovie Gliwice Muzyka filmowa
Radio Celt www.platforma.pl/celt Gliwice Muzyka celtycka
Radio Szanty www.platforma.pl/szanty Gliwice Muzyka żeglarska
Radio Szalom www.platforma.pl/szalom Gliwice Folkowa muzyka Izraela i stylizowany na 
muzykę żydowską jazz
Radio Biblia www.platforma.pl/biblia Gliwice Pismo Swięte Starego i Nowego Testamentu
Radio Grudziądz www.rgi.com.pl/grudziadz.htm Grudziądz Stacja lokalna
Radio Muzyczne www.muzyczneradio.com.pl Jelenia Góra Stacja regionalna
Radio Rodzina www.radiorodzina.kalisz.pl Kalisz Radio katolickie diecezji kaliskiej
RadioFlash www.flash.com.pl Katowice Stacja regionalna
Polskie Radio Katowice www.radio.katowice.pl Katowice Stacja lokalna
Radio Planeta www.planetafm.pl Katowice Stacja regionalna
Złote Przeboje Radio Karolina  www.zloteprzeboje.pl Katowice Lokalna stacja z Katowic nadająca przeboje lat 60, 70 i 80-tych
Radio Kielce www.radio.kielce.com.pl Kielce Stacja lokalna
Radio Fa Ma www.radiofama.com.pl Kielce Stacja lokalna
Radio Kołobrzeg www.okfm.prof.pl/main/index.asp Kołobrzeg Stacja lokalna
Radio 66 www.radio66.com.pl Konin Stacja lokalna
Radio Alfa www.radioalfa.com.pl Kraków Stacja lokalna
Radio Kraków www.radio-krakow.pl Kraków Stacja lokalna
Radio RMF FM www.rmf.pl Kraków Stacja ogólnopolska
Radio 80s.Pl www.80s.pl Kraków Radio internetowe z muzyką lat 80-tych
Radio Elka www.elka.pl Leszno Stacja regionalna
Radio Lublin www.radio.lublin.pl Lublin Stacja regionalna
Złote Przeboje Radio Puls www.zloteprzeboje.pl Lublin Lokalna stacja z Lublina nadająca  przeboje 
lat 60, 70 i 80-tych
Radio Łódź www.radiolodz.pl Łódź Stacja regionalna
Studenckie radio Żak Politechniki Łódzkiej www.zak.lodz.pl Łódź Studenckie radio Politechniki Łódzkiej
Radio Parada www.radio-parada.pl Łódź Stacja lokalna
Radio Nadzieja www.radionadzieja.pl Łomża Radio katolickie o wydarzeniach w diecezji łomżyńskiej oraz z kraju i ze świata
Radio Niepokalanów www.rn.com.pl Niepokalanów Najstarsze radio katolickie
Radio Olsztyn www.serwis.ro.com.pl Olsztyn Stacja lokalna
Radio Wa-Ma www.wama.pl Olsztyn Stacja regionalna
Radio Opole www.radio.opole.pl Opole Stacja regionalna
Radio Złote Przeboje 88,4 FM www.zloteprzeboje.pl Poznań Lokalna stacja z Poznania nadająca przeboje lat 60, 70 i 80-tych
Radio Afera www.afera.com.pl Poznań Stacja lokalna
Radio Merkury www.radiomerkury.pl Poznań Stacja regionalna
Radio Vanessa www.vanessa.com.pl Racibórz Stacja lokalna
Radio BzThat www.bzdetka.qs.pl Słupsk Stacja lokalna
Radio Szczecin www.radio.szczecin.pl Szczecin Stacja regionalna
Złote Przeboje Radio Na Fali www.zloteprzeboje.pl Szczecin Lokalna stacja ze Szczecina nadająca przeboje lat 60, 70 i 80-tych
Radio Maks www.radio-maks.tarman.pl Tarnów Stacja regionalna
Radio Maryja www.radiomaryja.pl Toruń Radio katolickie
Radio Eska www.eska.pl Warszawa Stacja ogólnopolska
Radio Plus www.pluspolska.pl Warszawa Stacja ogólnopolska
RadioZet www.radiozet.com.pl Warszawa Stacja ogólnopolska
Polskie Radio  www.radio.com.pl Warszawa Stacja ogólnopolska
Program 1 www.radio.com.pl/jedynka Warszawa Stacja ogólnopolska
Program 2 www.radio.com.pl/dwojka Warszawa Stacja ogólnopolska
Trójka www.radio.com.pl/trojka Warszawa Stacja ogólnopolska
Polskie Radio Bis www.radio.com.pl/bis Warszawa Stacja ogólnopolska
Radio Parlament www.radio.com.pl/parlament Warszawa Tematy polityczne
Radio Polonia www.radio.com.pl/polonia Warszawa Wiadomości dla zagranicy w 7 językach
Radio Kolor www.radiokolor.com.pl Warszawa Stacja lokalna
Radio WAWA www.wawa.home.pl Warszawa Tylko polska muzyka
Radio 94 www.radio94.pl Warszawa Stacja lokalna
Radio Net www.radionet.pl Warszawa Radio internetowe - trzy kanały muzyczne: Rock, Elektro i Street
Złote Przeboje Radio Pogoda www.zloteprzeboje.pl Warszawa Lokalna stacja z Warszawy nadająca przeboje lat 60, 70 i 80-tych
Radio W www.radiow.com.pl Włocławek Stacja lokalna
Radio Wrocław www.prw.pl Wrocław Stacja regionalna
Złote Przeboje Radio Kolor  www.zloteprzeboje.pl Wrocław Lokalna stacja z Wrocławia nadająca przeboje 
lat 60, 70 i 80-tych
Radio Zachód www.radio.zachod.pl Zielona Góra Stacja regionalna